FORUM

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

» ARTĂ - CULTURĂ - RELIGIE - POLITICĂ » ASTROLOGIE SI PARANORMAL » 

ZODIAC

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 4 din 5]

1default HOROSCOP HAZLIU la data de Mier Sept 09, 2015 8:55 am

Admin

Admin
Rezumarea primului mesaj :

http://citadella.forumer.ro

76default Re: ZODIAC la data de Lun Noi 16, 2015 1:26 pm

Vizitator

Vizitator
Eu ma amuz la brasoavele alea, cum sa ma supar?

77default Re: ZODIAC la data de Lun Noi 16, 2015 1:49 pm

zorro_

Eliza, la Tauri ce zice Horoscopul ?

ma intereseaza banii si dragostea, nu donatiile si ajutoarele dezinteresate

78default Re: ZODIAC la data de Lun Noi 16, 2015 2:02 pm

Admin

Admin
Zodia Taurului si iubirea in 2015:
horoscop anual

In 2014 ai scapat de tranzitul lui Saturn prin casa relatiilor Taurului, tranzit care a inceput in 2012. Ultimii ani au fost probabil mai apasatori sau mai solicitanti si trebuie sa se fi lasat cu concluzii, lectii sau intamplari remarcabile pentru viata de cuplu a Taurilor.

Saturn paraseste casa relatiilor Taurului mai intai pe 23 decembrie 2014, lasandu-te sa respiri liber in prima parte a lui 2015.

Starnite de trecerea lui Venus si a lui Marte prin Taur, lunile martie si aprilie 2015 sunt zburdalnice si infocate, putandu-se solda cu aventuri galante, dar si cu peripetii si momente de pierdere a controlului.

Saturn revine in casa relatiilor Taurului la jumatatea lui iunie 2015, pentru inca trei luni mai sobre, in care pune punctul pe i sau finalizeaza ceva ce ramasese nefinalizat la trecerea precedenta.

In timpul acesta, are loc un alt eveniment astral de mare insemnatate pentru viata sentimentala a Taurilor: pe 11 august 2015 Jupiter, Marele Benefic, intra in casa dragostei Taurului, unde va sta pana in august 2016.

Incepand din 11 august, si mai ales dupa plecarea definitiva a lui Saturn din casa relatiilor Taurului (pe 16 septembrie 2015), atitudinea ta este marcata de senzualitate si romantism, de un apetit sexual robust si o inclinare catre flirt si placeri.

In plus, Jupiter e mester in a-ti crea conjuncturi favorabile nasterii unei noi iubiri...

Octombrie si prima decada din noiembrie 2015 formeaza o perioada fierbinte, cea mai fierbinte din an: langa Jupiter, in casa dragostei Taurului apar Venus, planeta iubirii si a seductiei, si Marte, planeta dorintei si a cuceririi. O adevarata bomba erotica. Ai grija, sa nu te ranesti daca explodeaza!

Poti sa te odihnesti Zorro, sa-ti oblojesti ranile, ce-a fost mai greu a trecut deja.

79default Re: ZODIAC la data de Lun Noi 16, 2015 3:44 pm

evanescent

Theaaaa , esti pe receptie ???

Capricornul azi

16 noiembrie 2015

Dupa o perioada de dezamagiri, astazi sunteti placut surprins de succese nesperate in domeniul financiar si pe planul relatiilor sentimentale.

Ideile dumneavoastra ingenioase contribuie la finalizarea unei lucrari importante la locul de munca. Va recomandam, insa, sa nu refuzati cooperarea cu colegii de serviciu.

Eu zic ca e numai de bine

80default Re: ZODIAC la data de Mar Noi 17, 2015 11:45 am

zorro_

Eliza a scris:Zodia Taurului si iubirea in 2015:
horoscop anual

Incepand din 11 august, si mai ales dupa plecarea definitiva a lui Saturn din casa relatiilor Taurului (pe 16 septembrie 2015), atitudinea ta este marcata de senzualitate si romantism, de un apetit sexual robust si o inclinare catre flirt si placeri.

In plus, Jupiter e mester in a-ti crea conjuncturi favorabile nasterii unei noi iubiri...

Octombrie si prima decada din noiembrie 2015 formeaza o perioada fierbinte, cea mai fierbinte din an: langa Jupiter, in casa dragostei Taurului apar Venus, planeta iubirii si a seductiei, si Marte, planeta dorintei si a cuceririi. O adevarata bomba erotica. Ai grija, sa nu te ranesti daca explodeaza!

Poti sa te odihnesti Zorro, sa-ti oblojesti ranile, ce-a fost mai greu a trecut deja.

de unde atata odihna, tu nu vezi ca sunt prieten cu Jupiter

...si bine ca a plecat Saturn, definitiv, din casa mea

81default Re: ZODIAC la data de Mier Noi 18, 2015 2:18 am

Admin

Admin
http://imagini.teotrandafir.com/2015/11/Singura-zodie-care-are-TOATA-LUMEA-LA-PICIOARE-770x470.jpg
Cine nu ar vrea sa stapaneasca totul? Cine poate sa se laude cu faptul ca este liderul suprem? Iata singura zodie care are toata lumea la picioare.

Orice om si-ar dori sa faca tot ce-i place in aceasta viata, sa treaca peste toate obstacolele cu capul sus si sa aiba alaturi doar persoane de incredere.

Din pacate, multi dintre noi nu avem vointa sau rabdarea necesara indeplinirii acestui ideal asa ca renuntam prea usor. Conform horoscopului, ar exista un singur nativ care ar intruni toate calitatile necesare pentru a avea lumea la picioare.

Vorbim aici despre persoanele nascute in zodia Leu, intrucat acestea au parte de succes pe toate planurile, de la politica si pana la management. Precum simbolul zodiei, Leul este un semn ce-i reprezinta pe cei ambitiosi si puternici, ce are rabdarea necesara de a-si duce toate planurile la bun sfarsit.

Un alt motiv pentru care Leul este singura zodie care are lumea la picioare este acela ca are puterea de a hipnotiza masele pentru a le conduce intr-o singura directie, stabilita tot de cel nascut sub acest semn. Nici nu este de mirare, asadar, ca si oamenii ajung sa-l priveasca cu admiratie si respect pe cel nascut in zodia Leu.

Printre altele, Leul stie intotdeauna cum sa se faca placut, iar simtul umorului il face sa atraga atentia oricarui public, indiferent de cat de numeros este acesta din urma. Nativul nascut sub acest semn iubeste schimbarea, asa ca va fi primul care se adapteaza atunci cand intervine o modificare in viata sa si iubeste sa cunoasca oameni noi, de la care sa invete cat mai multe lucruri si cu care sa impartaseasca diverse experiente.

Leul vrea sa vada locuri noi, aventuroase si sa auda povesti care sa-l motiveze pe viitor. In dragoste, Leul isi invarte partenerul pe degete si nu exista persoana care sa-i poata rezista. Stie cum sa isi surprinda jumatatea, cand sa vorbeasca si cand sa taca iar grija fata de partenerul de viata in face sa fie si un amant veritabil.

82default Re: ZODIAC la data de Mier Noi 18, 2015 9:27 am

Vizitator

Vizitator
Si cine este...LEUL asta?

83default Re: ZODIAC la data de Joi Noi 19, 2015 12:42 am

Admin

Admin

Fiecare persoana are un gand care il macina, are frustrari care o impiedica sa fie ea insasi, sa comunice asa cum si-ar dori cu ceilalti. Descopera ce problema psihologica ai, in functie de zodie.

TEAMA DE A FI RESPINS
Mai multe semne zodiacale reactioneaza nenatural din teama de a fi respins. Lipsa de autostima poate declansa o serie de probleme cum ar fi anxietatea si depresia. Unele zodii se izoleaza pentru ca ceilalti nu reusesc sa le inteleaga in profunzime. Dintre acestea fac parte:

1. FECIOARA – Esti capabil sa ii cuceresti pe cei din jur cu complexitatea ta, insa ia ceva timp pentru ca oamenii sa isi dea seama ce persoana minunata esti.
Ai umor, esti si extrovertit si esti una dintre zodiile cele mai putin predispuse la izolare. Te izolezi doar daca vrei sa protestezi sau daca durerea ta e prea mare pentru a fi exprimata in cuvinte. De cele mai multe ori, plangi acolo unde nu te vede nimeni, insa iti revii foarte repede.

2. PESTI – Esti cel mai sensibil dintre nativi si te deranjeaza orice detaliu care nu inseamna afectiune, imbratisari, pupici ori vorbe dulci. Nu tii cont de faptul ca oamenii au si ei problemele lor si interpretezi starile acestora ca pe o ofensa sau o neglijenta la adresa ta.

3. RAC – Si tu esti un semn zodiacal si iti place sa iti petreci timpul liber singur. Cu greu te deschizi in fata celorlalti. Teama de a fi respins nu este la fel de mare precum teama de a fi dezamagit. Pe tine nu te deranjeaza cand cineva te ignora neaparat ci atunci cand te dezamageste.

INVIDIA, INCAPACITATEA DE A FI SUFICIENT DE TOLERANT

4. CAPRICORN – Esti o persoana foarte pragmatica si invidia te cuprinde foarte rapid mai ales atunci cand vezi ca altul are succes si tu nu, desi ai depus acelasi sau chiar un efort mai mare.

5. SCORPION – Malitiozitatea ta este principalul factor care declanseaza starile tale de confuzie in fata lumii. Cumpenele tale emotionale izvorasc din incapacitatea de a fi suficient de tolerant cu cei care nu sunt de acord cu tine.

6. SAGETATOR – Vrei totul de-a gata. Nu ai rabdare cu nimeni si cu nimic si te sperie foarte mult oamenii care merg in viata cu incetinitorul. Esti foarte invidios pe persoanele care au un stil de viata extrem de lejer si nu intelegi cum doar tu te poti stresa pentru orice lucru.

INCAPACITATEA DE ADAPTARE LA REALITATI, TRACUL, ANXIETATEA

7. LEU – Esti o fire solara, dar ai mare trac cand ti se atrage atentia asupra unui lucru ori cand esti criticat. Nu accepti ca cineva sa atenteze la orgoliul tau, uneori pueril.

8. VARSATOR – Esti cu capul in nori si iti place mult lumea ta cu basme si zane. Atunci cand te lovesti cu realitatea, suferi foarte tare deoarece descoperi ca tot ce era in mintea ta nu se pupa cu adevarul.

SCENARITA

9. BALANTA – Esti expert in scenarita. Cine nu te cunoaste si te aude prima oara este fascinat de faptul ca ai explicatii care mai de care mai interesante pentru absolut orice. La o documentare mai atenta, vei observa ca toate schemele tale nu se potrivesc de cele mai multe ori cu realitatea.

SUPERFICIALITATEA

10. TAUR – Desi esti guvernat de planeta Venus, planeta creativitatii, a senzualitatii si a dragostei, a erotismului si a liricului, preferi o viata simpla, superficiala, in detrimentul unor idealuri la care ai tot dreptul sa visezi. Problema este ca iti e frica.

11. BERBEC – Esti o persoana agera la minte si tocmai acest lucru este contradictoriu la tine. Esti capabil sa vezi lucrurile in profunzime, dar preferi o viata la suprafata.

INDECIZIA, INCOERENTA

12. GEMENI – Te contrazici cu tine insuti. Nu ai suficienta incredere in tine si atunci cand se iveste o problema dai vina pe altii. Pendulezi intre cele doua laturi ale tale: dulcegariile, prietenia si seriozitatea pe de o parte si aciditatea, rautatea gratuita uneori si lipsa de empatie ori ignoranta pe de alta parte.

84default Re: ZODIAC la data de Joi Noi 19, 2015 8:50 am

Vizitator

Vizitator
Eliza a scris:Esti foarte invidios pe persoanele care au un stil de viata extrem de lejer si nu intelegi cum doar tu te poti stresa pentru orice lucru.

Daaa, is fuarte invidios...eu stiu ca la lejeritatea aia ii spune si altfel.

85default Re: ZODIAC la data de Sam Noi 21, 2015 1:20 pm

Admin

Admin

PREVIZIUNI KARMICE. 4 semne zodiacale vor trage linie inainte de instalarea ultimei luni din 2015, iar surprizele pe care le observa in saptamana 23-29 noiembrie sunt incredibile.

PREVIZIUNI KARMICE. Cele 4 semne zodiacale care au parte de un bilant neasteptat:

1. BERBEC
Vei reusi sa capeti din nou incredere in fortele proprii si vei stabili o noua serie de prioritati. Tragand linie catre incheierea anului, descoperi ca ai gresit foarte mult si ca nu mai trebuie sa repeti aceleasi erori ca si pana acum.

2. SAGETATOR
Realizezi ca cel mai important lucru pentru tine este familia. Ai nevoie de ACEA intimitate, de acele clipe in care sa ii ai alaturi pe ai tai, sa povestiti, sa stati la o cana de ceai ori o ceasca de cafea palavragind despre vrute si nevrute.

3. RAC
Incerci sa rezolvi probleme vechi de natura sentimentala cu metode noi si asta pentru ca ai invatat foarte multe in ultima vreme despre cum trebuie sa tratezi lucrurile ca sa iasa perfect. Bilantul pentru tine este unul pozitiv, deoarece stii sa extragi, ca un Rac autentic, lucrurile bune din orice.

4. CAPRICORN
Misiunea ta este una dificila si vrei sa intelegi cum de unele lucruri nu iti ies, desi ai facut tot posibilul sa nu gresesti cu nimic nimanui, ba dimpotriva, ai facut si concesii pe care in mod normal nu le faci nici macar cand vine vorba de propriul interes. Tragi linie si descoperi ca nu te mai poti baza pe absolut niciun plan de acum inainte, oricat de bine l-ai ticlui.

– PESTI – Reusesti sa elimi asperitatile ce isi arata coltii in Casa Dragostei si vei trece la nivelul urmator in statutusul relatiei tale.

– VARSATOR – Simti nevoia de a intra in normalitate, de a te detasa de tot ce ti-a provocat stari de melancolie in ultima perioada.

– SCORPION – Va fi o saptamana excelenta pentru tine datorita tranzitului Lunii in Pesti. Vor fi surprize placute in plan amoros si vei fi mai creativ ca niciodata.

– BALANTA – Ai nevoie de o reechilibrare psihica dupa ce ti-ai consumat toti nervii pe greselile altora.

– FECIOARA – Tranzitul Lunii prin Taur din 24 si 25 noiembrie te va avantaja la capitolul stabilitatii interioare.

– LEU – Inveti sa cheltui banii cu mai multa chibzuinta, mai ales ca vin multe facturi la usa.

– GEMENI – Vei fi laudat cam mult in perioada urmatoare, dar nu trebuie sa ti se urce la cap. Lauda de sine nu aduce nimic bun.

– TAUR – Ai nevoie de un mentor, ai nevoie de sfaturi, de imbratisari si de intelegere. Le vei primi pe toata dupa data de 22 noiembrie.

86default Re: ZODIAC la data de Sam Noi 21, 2015 1:44 pm

Vizitator

Vizitator
Pai de gogosile altora sunt satul, macar ai mei nu mint

87default Re: ZODIAC la data de Sam Noi 21, 2015 4:38 pm

Thea

evanescent a scris:Theaaaa , esti pe receptie ???

Capricornul azi

16 noiembrie 2015

Dupa o perioada de dezamagiri, astazi sunteti placut surprins de succese nesperate in domeniul financiar si pe planul relatiilor sentimentale.

Ideile dumneavoastra ingenioase contribuie la finalizarea unei lucrari importante la locul de munca. Va recomandam, insa, sa nu refuzati cooperarea cu colegii de serviciu.

Unde esti Eva ? Ca de cand a fost rau si pe urma bine, acum iar e rau, dar bine-nteles vine si binele.

Ce o fi facand Evanescent de nu mai da nici un semn ? Hai linistita, ca golesc eu pocalul otravit, drept in hau.

88default Re: ZODIAC la data de Sam Noi 21, 2015 4:45 pm

Thea

Nu am nici o misiune. Am facut tot. Restul, daca fac, fac de placere .

Am mancat bataie, nu zic, dar am batut sistemul. In vis. Insa m-a obosit tortura din timpul somnului.

89default Re: ZODIAC la data de Sam Noi 21, 2015 10:39 pm

evanescent

Thea a scris:

Capricornul azi

16 noiembrie 2015

Unde esti Eva ? Ca de cand a fost rau si pe urma bine, acum iar e rau, dar bine-nteles vine si binele.

Ce o fi facand Evanescent de nu mai da nici un semn ? Hai linistita, ca golesc eu pocalul otravit, drept in hau.

Prezenta !
Eu nu cred in horoscop . despre ce pocal otravit vorbesti ?
Ma angajez voluntara sa dau cu mopul in fiecare dimi si sa sterg sangele de pe pereti , numa' sa nu-ti risti tu sanatatea , ok ?

90default Re: ZODIAC la data de Dum Noi 22, 2015 1:44 pm

Thea

evanescent a scris:
Thea a scris:

Capricornul azi

16 noiembrie 2015

Prezenta !
Eu nu cred in horoscop . despre ce pocal otravit vorbesti ?
Ma angajez voluntara sa dau cu mopul in fiecare dimi si sa sterg sangele de pe pereti , numa' sa nu-ti risti tu sanatatea , ok ?

Pai cine crezi ca crede in textele astea comerciale ?
Nici macar calcule astrologice exacte nu exista. Atata timp cat nu stiu care planeta cu ce forta quantica intervine pe un corp pamantesc dat, ramane la nivelul povestilor.

Te angajezi voluntara pentru mine ?
La mop ? Ce va spune societatea ? Nu ti-e teama de etichetare ? Evanescent, nu trebuie sa-ti pierzi titlul, functia, pozitia pentru mine. Cand e cazul sa dau cu mopul, chiar imi face placere si nu mi s-a rupt nici macar o unghie din aceasta cauza
Nu e nevoie dar multumesc pentru grija.
Insa, daca vrei, poti veni sa ascultam muzica impreuna si putem bea cafea pe o banca in parc si sa punem lumea la cale

91default Re: ZODIAC la data de Dum Noi 22, 2015 2:05 pm

Thea

Am o inflamatie de cortex veche de 47 ani, care de un timp se activeaza la suprasolicitare. Cand simt ca mi-e greu sa ma concentrez si ca ma irita sunetele, e bine sa ma odihnesc, altfel ajung sa nu pot procesa nici o informatie corect.
Am grija, ma tratez, ma odihnesc si lucrez cat pot. Bine ca e copilul independent , mi-a fost un pic mai greu pana nu imi permiteam sa ma opresc deloc, indiferent daca simteam ca lesin. Dar, uite ca a trecut
Nu mai trebuie sa lucram foarte intins decat pana ne cumparam o casuta ca cea pe care am pierdut-o cand sistemul s-a prabusit cu mine cu tot, si cand a murit unica persoana caruia ii pasa de mine si s-a inchis locul unde lucram. Cam atunci mi s-a reactivat inflamatia, in nici un caz nu de la mop, a fost putin prea mult dintr-odata sa pierd tot. Ce nu am pierdut, am aruncat. De atunci tot pe drum
Dar e ok. E boala mea, o duc cu drag, m-am obisnuit cu ea Apoi la dracu, din ceva toti vom muri. Nu ?

Bine ca e baiatul sanatos, matur si independent. Desi mai trebuie sa ajut, bine-nteles. Poate e chiar o idee buna sa vii sa ajuti. Hai ! Dar nu veni cu gandul la sanatatea mea, hai ca asa vrei.

92default Re: ZODIAC la data de Dum Noi 22, 2015 8:48 pm

evanescent

Lol , n-am prea mult timp sa-ti raspund . Vezi de ce nu-s bune misticismele cu iz paranormal ? Te-ai incurcat in tot felul de rastalmaciri  abracadabrante . In fond , nu ma cunosti si nu te cunosc . Abilitatile paranormale ti-au  cam luat-o pe aratura , nu te supara .
Ziceam sa nu cumva sa te infectezi cu sangele meu de pe pereti .  Ai cumva RH negativ ?

93default Re: ZODIAC la data de Lun Noi 23, 2015 10:17 pm

Thea

Tu fumezi mult ?
Miroase a fum dupa tine.

94default Re: ZODIAC la data de Vin Noi 27, 2015 12:57 pm

Admin

Admin

Calme precum o briza inainte de furtuna, aceste zodii sunt capabile sa provoace cele mai mari dezastre! Certuri cu tipete, usi trantite si orgolii uriase… toate se intalnesc la urmatorii trei nativi ai horoscopului. Fa cunostinta cu 3 zodii care provoaca dezastru!

RAC
Zodia RAC traieste sub semnul negativitatii si al pesimismului. Nici nu ne mira ca, dupa datele FBI, cei mai multi infractori si criminali din America sunt nascuti in zodia RAC. De multe ori, ajung sa acumuleze frustrari in tacere, fara a povesti nimanui despre gandurile care ii macina. Dar si cand vine furtuna… vai de cei din jurul Racului! Izbucneste violent, dupa o perioada aparent de calm. De exemplu, daca te certi cu un Rac, nu il vei vedea enervandu-se imediat, ci il vezi aproband din cap orice zici pana cand o vorba de-a ta umple paharul.

TAUR
Taurul provoaca dezastre in urma sa de multe ori. Este ceva mai volubil decat nativul din zodia Rac, motiv pentru care va exagera si va provoca scandal de multe ori. Dar adevarata FURTUNA vine atunci cand
un prieten il tradeaza. I-ai inselat increderea? Asteapta-te la ce este mai rau de la Taur!
Nu doar ca va rupe orice legatura cu tine, dar va avea grija sa iti zica multe vorbe deloc placute inainte de a-ti zice „adio”. Taurul nu tranteste usa, ci te face pe tine sa iesi val vartej din camera, atunci cand incepe sa iti reporseze chiar si acea gluma de acum 5 ani de care tu nici nu mai ai habar. El a tinut-o minte…

GEMENI
Se spune despre Gemeni ca sunt duplicitari. Ei bine, acest lucru nu este deloc rau, pana la momentul unui conflict. Atunci cand se enerveaza, nativul din zodia Gemeni scoate la iveala o fata la care nu te-ai fi asteptat. Fiind, de obicei o fire joviala, placuta, ba chiar te face fericit cu simpla sa prezenta, atunci cand se supara este CU TOTUL ALT OM! Tipete, furie si razbunari ca la Gemeni nu prea gasesti la alte semne ale horoscopului. Stii care este partea buna? Rar se intampla ca un Geaman sa dezlantuie furtuna!

95default Re: ZODIAC la data de Vin Noi 27, 2015 12:58 pm

Admin

Admin
Eliza a scris:Rar se intampla ca un Geaman sa dezlantuie furtuna!

M-am linistit !

96default Re: ZODIAC la data de Vin Noi 27, 2015 1:39 pm

evanescent

[quote="
Zodia RAC traieste sub semnul negativitatii si al pesimismului. Nici nu ne mira ca, dupa datele FBI, cei mai multi infractori si criminali din America sunt nascuti in zodia RAC.
[/quote]

Si eu ! incep sa-l inteleg pe Zorro  

97default Re: ZODIAC la data de Vin Noi 27, 2015 1:43 pm

Admin

Admin
Un Rac va atenta la viata unui Taur?

98default Re: ZODIAC la data de Vin Noi 27, 2015 2:07 pm

evanescent

Stii ca taurii sunt mai sensibili la culoarea rosie

99default Re: ZODIAC la data de Vin Noi 27, 2015 2:10 pm

Admin

Admin
Inseamna ca trebuie sa te aduca la punctul de fierbere intai.

100default Re: ZODIAC la data de Sam Noi 28, 2015 11:59 pm

Admin

Admin

Top 4 zodii care gasesc fericirea in 2016. Vezi pentru cine 2016 va fi CEL MAI BUN AN!

2016 va fi un an plin de provocari. Acesta nu este un lucru rau ci, din contra, inseamna ca va veni cu o multime de suprize. Multe zodii vor fi mult mai fericite decat au fost in 2015, vor rezolva probleme pe plan financiar si vor reusi sa isi gaseasca marea dragoste! Ei bine, destinul tine in special cu 4 zodii, care vor reusi sa aiba un an fantastic, aproape miraculos. Despre cine e vorba?

VARSATOR
Varsatorii vor avea un an foarte agitat, dar asta nu le displace deloc. Cele mai mari si mai placute surprize se vor arata pe plan profesional, insa soarta le surade si pe plan personal. E adevarat, pentru a se bucura de aceste reusite, Varsatorii trebuie sa depunda eforturi serioase. Insa nimic nu ramane nerasplatit! Daca esti nascut in zodia Varsator, tine minte ca perioada august-septembrie 2016 va aduce bucurii pe plan sentimental!

RAC
Nativii in Rac vor fi mult mai increzatori in fortele proprii si de la acest aspect porneste intreaga fericire! In 2016, Racii vor cunoaste oameni noi iar daca sunt singuri, poate chiar sufletul pereche. Este foarte important sa isi asculte inima si sa fie curajosi, caci astrele ii favorizeaza! Mare grija la sanatate in luna Martie, in rest totul este roz pentru Raci!

BALANTA
Daca anul 2016 ar fi reprezentat ca un joc de carti, Balantele ar primi cei mai multi asi! Important este sa stie sa ii joace, caci daca sunt atente la toate detaliile si deschid bine ochii pentru a vedea oportunitatile, vor avea doar de castigat. Toate reflectoarele vor fi pe Balante, vor avea reusite peste resuite si vor reusi sa fie fericite pe toate aspectele vietii lor! Lunile august si septembrie vor fi pline de dragoste!

SAGETATOR
2016 nu va fi un an usor pentru Sagetatori, in sensul ca vor avea multe provocari si multe incercari. Insa, daca aleg intotdeauna usa corecta, vor patrunde in lumi fantastice. Pe plan profesional, mai ales, vor avea parte de surprize la care nu s-ar fi gandit nici in cel mai frumos vis. Vor avea posibilitatea de a face investitii, de a cumpara ce isi doresc si de a inmulti banii! Luna Aprilie va fi cea mai buna din anul 2016, daca esti Sagetator!

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 4 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum