FORUM

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

» DRAGOSTE ȘI SĂCS » DRAGOSTE SI SĂCS » 

PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1default PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Lun Sept 14, 2015 3:34 pm

Admin

Admin
Odată cu revoluția sexuală din perioada anilor 70′, femeile au căpătat mai multă încredere și libertate la capitolul parteneri de sex, cu care nu se mai ascundeau în poziția misionarului, sub plapumă, cu lumina stinsă. Emanciparea a mers suficient de departe pentru ca azi femeia să-și aleagă ea singură iubiții (lucru neînchipuit până atunci), ba chiar să lanseze avansuri fățișe – rușinea supremă acum câțiva zeci de ani. Bărbații țin și ei pasul cu noi și au renunțat la convingerile conservatoare, au lăsat garda jos, pledând acum pentru îmbunătățirea vieții sexuale.
Ce „factori” indică o femeie ca fiind bună la pat și cine este în măsură s-o desemneze astfel?

http://citadella.forumer.ro

2default Re: PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Lun Sept 14, 2015 3:42 pm

mihaela

Aici trebuie să spună bărbații,nu ? Ca doar nu suntem pe invers. :

3default Re: PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Lun Sept 14, 2015 3:43 pm

Admin

Admin
Putem avea si noi pareri, e libertate deplina, ai uitat?

4default Re: PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Lun Sept 14, 2015 3:48 pm

mihaela

Pai eu nu am făcut dragoste cu o femeie să știu cum e în pat,iar eu nu mă dezvălui,după unde mai este surpriză pt alesul meu...!?

5default Re: PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Lun Sept 14, 2015 3:52 pm

Admin

Admin
Da dezvaluie-te Miha, aflam si noi lucruri noi poate.

6default Re: PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Lun Sept 14, 2015 4:19 pm

zorro_

da Miha, astemtam dezvaluiri,

...ce, speri sa-ti iei alesul de p`aici ?

7default Re: PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Lun Sept 14, 2015 5:00 pm

mihaela

zorro_ a scris:da Miha, astemtam dezvaluiri,

...ce, speri sa-ti iei alesul de p`aici ?
Mai ști de unde sare iepurile, rochia de mireasa este aproape gata,aștept mirele....și deja am scăpat un amănunt,eu deasupra...

8default Re: PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Lun Sept 14, 2015 9:47 pm

Constantin Alecu

Da intr-adevar lumea sa schimbat mult ce era acum cateva decenii era putin exagerat ...nu era egalitete intre femei si barbatii femeia fiind vazuta prea simplu ..prea simpla sau priceputa depinde acum de ambi de iniyiativa de dorinta care pana la urma depaseste priceperea ..fara voi femeile nu exista dragoste excluzand dereglariile ....asa ca faceti tot ce va trece prin cap dar sa fiti de acord

9default Re: PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Lun Sept 14, 2015 9:55 pm

mihaela

Chiar tot,tot ce ne trece prin cap?

10default Re: PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Mar Sept 15, 2015 9:44 am

Vizitator

Vizitator
Nici una nici alta...daca e sa vorbim de preferinte. "Priceputa'' te duce cu gandul la experienta, ''ingenua''...nu neaparat la virgine cat mai degraba la un anumit procent de frigiditate.
Prefer o femeie cu imaginatie, ''open mind'', fara false pudori si ipocrizie pasionala. Sincera, directa, cu initiativa la punerea in practica a propriilor dorinte, salbatica dar si pisicoasa...tandra
Nu trebuie neglijat insa un aspect foarte important, atitudinea barbatului. In mare parte el conduce ''jocul'', prin urmare in mod obligatoriu trebuie sa tina cont si de dorintele partenerei, sa aiba intuitie, altruism, o doza de delicatete unde se cere, imaginatie si rabdare.

11default Re: PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Mar Sept 15, 2015 12:02 pm

mihaela

Frumos cris uite un bărbat care știe cum sta treabă...

12default Re: PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Mar Sept 15, 2015 1:16 pm

Vizitator

Vizitator

13default Re: PRICEPUTA SAU INGENUA IN PAT ? la data de Mier Noi 04, 2015 6:18 pm

Thea

Cand va descoperiti de plapuma, dati-mi-o mie, ca eu am artrita

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum