FORUM

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

» FREE TOPIC'S » FREE TOPIC'S » 

COLTUL BARBATULUI

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

1default COLTUL BARBATULUI la data de Dum Noi 29, 2015 12:25 am

Admin

Admin
Rezumarea primului mesaj :

Bineinteles ca putem posta si noi fetele, dar baietii au voie sa spuna aici cele mai ascunse ganduri. Si pentru ca vremea de afara indeamna la visare, o fotografie sugestiva.

http://citadella.forumer.ro

26default Re: COLTUL BARBATULUI la data de Dum Noi 29, 2015 10:20 am

Cris

Si ca sa inchei totusi pe subiect...fara cuvinte.

27default Re: COLTUL BARBATULUI la data de Dum Noi 29, 2015 10:26 am

Admin

Admin
\

Chiar daca te consideri un barbat puternic si sigur pe tine ar fi bine ca la prima intalnire cu femeia visurilor tale sa nu o dai in bara. Daca totusi vrei ca prima apropiere sa iasa perfect si sa ajungi cu ea in pat, trebuie sa citesti randurile care urmeaza.

Nu o intreba niciodata cu cati barbati a fost
Chiar daca pare tentant sa afli acest detaliu, te sfatuiesc sa te mai gandesti. O vei jigni! Daca totusi nu te poti abtine ai putea sa o intrebi, de exemplu, cate relatii de durata a avut. Daca iti va raspunde ca au fost foarte multi barbati in viata ei, vei crede ca se lasa prea usor. Daca raspunsul este contrar primei afirmatii, vei avea tendinta sa crezi ca este ceva in neregula cu ea. Totusi, daca iti spune ca a avut 2 sau 3 relatii de lunga durata iti poti da seama cu cati barbati a facut sex. SFAT: Incearca sa duci subiectul „sex” spre zona „relatiilor”.

Mergem la mine acasa?
In clipa in care ii vei adresa aceasta intrebare se va gandi automat la sex. Lasa lucrurile sa curga lin si poate daca vei avea noroc te va invita chiar ea in apartamentul ei. Daca insa raspunsul este negativ iti vei da seama ca nu va ramane cu un gust amar dupa prima intalnire. SFAT: Nu te grabi cu faptele.

Te-ar deranja daca imi vei cunoste familia?
Doar pentru simplul fapt ca tu te crezi pregatit pentru ca ea sa iti cunoasca familia, asta nu inseamna ca si ea este pregatita. Reformuleaza-ti propunerea si poate ca pe viitor isi va da seama ce trebuie sa aleaga. SFAT: Pasii firesti intr-o relatie vor veni de la sine, asa ca nu forta nota.

Cum a fost?
Greseli facute de barbati. Niciodata, dar niciodata nu o intreba cum a fost partida de sex care tocmai s-a incheiat. Daca este o femeie desteapta te va minti pentru a nu-ti rani ego-ul. In loc de aceasta intrebare mai putin inspirata, ai putea exclama ca „totul a fost minunat!”. Teoretic ar putea sa iti dea un feedback. SFAT: Dupa ce terminati nu va imbracati imediat ca si cand nu v-ati cunoaste. Mai petreceti timp impreuna imbratisati.

Nu ii jigni vestimentatia
Chiar daca asta ne este firea, sa glumim pe seama pregatirilor pe care le fac femeile inainte de intalnire, trebuie sa te gandesti ca ai putea-o jigni. Mai bine adu-i un compliment si da vina pe material sau pe accesoriile articolului vestimentar. SFAT: Spune-i ca nu iti place materialul hainei si ca nu ii avantajeaza minunatul corp.

Te-ai ingrasat
Toate ca toate dar nu ii spune unei femei ca este grasa! Te asigur ca ea stie deja acest lucru si inca o confirmare venita din partea ta ar demoraliza-o. SFAT: Spune-i ca ai vrea sa va antrenati impreuna si ca ar fi bine sa va schimbati stilul de viata.

Auzi, nu imi plac prietenii tai.
Daca ii spui acest lucru, asteapta-te la o cearta. Situatia se poate eschiva printr-o discutie amuzanta in care sa ii spui ca X sau Y pare ciudat. SFAT: Spune-i ca ai vrea sa cunosti oameni noi si ca ai dori sa va petreceti timpul cu un alt cuplu.

Fosta mea partenera obisnuia sa faca asta in pat
Decat sa strici momentul intim si sa o enervezi, mai bine i-ai spune ce vrei sa incerci fara insa sa ii mentionezi numele fostei iubite. Daca este fata inteligenta isi va da seama ca fanteziile vin din experientele anterioare. SFAT: Initiativa ar trebui sa vina din partea ta.

28default Re: COLTUL BARBATULUI la data de Dum Noi 29, 2015 10:27 am

Admin

Admin
Ultima cred ca m-ar deranja si l-as trimite la fosta.

29default Re: COLTUL BARBATULUI la data de Dum Noi 29, 2015 10:32 am

Cris

Daca un barbat nu stie chestiile astea (elementare) la prima intalnire, mai bine se duce cu oile. Cat despre prieteni...n-am ce-i spune. Poate sa ramana linistita cu ei. E chestia aia cu asemanarea si adunarea.

30default Re: COLTUL BARBATULUI la data de Dum Noi 29, 2015 10:33 am

Admin

Admin
Pai vezi daca nu ne spui din experienta?

31default Re: COLTUL BARBATULUI la data de Dum Noi 29, 2015 10:36 am

Cris

Unora degeaba le spui. Stiu doar una si buna...

32default Re: COLTUL BARBATULUI la data de Sam Dec 05, 2015 4:08 pm

Thea

In care colt sunteti ca nu va vad.
Mai barbati ! Dati-le incolo de colturi, ca numai paianjenii misuna pe acolo, si ia iesiti voi la centru sa putem arunca cateva bucatele de roci amorfe si de nedescris in directia voastra, ca Yo, sincer, fac insolatie de cat trebuie frecata menta sa se aeriseasca si in colturi

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum