FORUM

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

» PROTOCOALE » POIANA LU' IOCAN » 

ALBUM CU FOTOGRAFII

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 4 din 5]

1default ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Joi Sept 24, 2015 12:22 pm

Admin

Admin
Rezumarea primului mesaj :

Daca doriti sa postati fotografii cu voi si cei dragi, aici este locul.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

http://citadella.forumer.ro

76default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Lun Noi 30, 2015 7:25 pm

Admin

Admin
Ma gandeam sa ma fac blonda intai si-apoi sa ma postez.

77default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Lun Noi 30, 2015 7:35 pm

Cris

Daca asa ii place alesului tau...nu ezita.

78default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Lun Noi 30, 2015 7:37 pm

Admin

Admin
Ma gandeam eu doar.

79default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Lun Noi 30, 2015 10:59 pm

evanescent

Eliza a scris:Ma gandeam sa ma fac blonda intai si-apoi sa ma postez.

Cred ca ti-ar sta bine si castaniu roscata , blonda nu ma pronunt , ar putea fi contrastul de imagine si culoare prea rapid dar tu esti foarte frumoasa , oricum .

80default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Sam Dec 05, 2015 3:39 pm

Thea

Asa, asa, cantecul sirenelor se aude de departe.
Haideti si va afisati... Noi nu, noi nu, noi nu. Dar voi veniti la lumina. Noi ramanem in umbra. dar voi hadeti la lumina.
Etic
Sa dam ascultare vocii ratiunii.
Oricum, treaba voastra, mie mi s-a format o imagine in lipsa imaginii si poate nici nu ar fi trebuit sa postam nici o poza, asa puteam ramane si noi imaginea voastra despre noi, dar am postat, ca noua ne place .

Eliza, pune te rog frumos o poza cand te vopsesti sa te adoram.
Ma gandeam sa ma vopsesc visina putreda pentru perioda viitoare, dar, oricum, la mine nu mai conteaza atat de mult nuanta ci esenta, iar esenta nu se schimba

Pusi Evanescent, imaginea ta adapostita de mintea mea arata asa: o doamna de statura medie, putin indoita de spate, cu ten masliniu si mirosind a tabac.
Iar pe tine Cris, te asociez cu un prieten Cris din Cluj, foarte inteligent si cu mustata, om cu haz, cu care poti discuta orice, brunet si mirosind puternic a tabac.

Mai, bine ca mai sunt si nefumatori, ca imi ajungeti voi doi fumand in mintea mea

81default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Dum Dec 06, 2015 6:12 pm

evanescent

Thea , pastreza-ti imaginea pe care o ai despre mine , nu-i bai . Nu tin atat de mult la imaginea mea virtuala , incat sa raspund provocarii tale de a ma afisa pe un forum public , oricat de lipsit de etica ar parea , am motivele mele personale bine intemeiate .
Daca scrie in Regulamentul forumului ca e obligatoriu pentru a putea posta , rog adminii sa-mi stearga contul si imi cer scuze ca nu l-am citit

82default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Dum Dec 06, 2015 6:42 pm

Cris

Da, stiu ca prin alte parti este obligatorie postarea unei fotografii personale, ba uneori cand ''adminii'' au ei asa...indoieli cica, exista si obligativitatea validarii profilului. Din punctul meu de vedere nu este doar o incalcare a dreptului la intimitate si ...in fine, altor drepturi ci si o mare tampenie ce poate ascunde interese obscure. Consider ca adminul este un membru cu aceleasi drepturi si obligatii si are datoria sa intervina doar cand se aduc ofense, jigniri, cand bunul simt e trecut pe planul secund.

83default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Dum Dec 06, 2015 8:24 pm

Thea

Odata, am stat singura fata in fata cu autoritatea "ofensata", reprezentand un grup de "barbati adevarati" vreo 150 la numar, care m-au impins sa-i reprezint, apoi, cand a fost vorba de responsabilitate, toti au facut pasul inapoi. Nu a fost placut, dar nu am facut infarct si nici macar nu am facut pipi pe mine, desi am indurat repercusiuni care mi-au periclitat viata.
Asa ca, e felul meu de a fi. Nu ma voi renega niciodata. Stiu ca toti o fac. Imi asum responsabilitatea pentru tot ce zic, fac si sincer, discut daca ii vad rostul. Poate ca am nevoie de timp sa vad cine ce hram poarta, poate uneori ma avant in lucruri care ma depasesc sau nu ma caracterizeaza.

Nu cred in cei ce nu au curajul de a fi ei insisi.
Internetul nu are voie sa devina mocirla.

Dar inteleg pe cei ce se ascund, desi nu aprob.

Scuze ca fac legaturi cu amintiri personale, insa am avut doar de suferit de pe urma acelora ce se ascund si acelora ce nu isi asuma nici o responsabilitate.

Oricum, o seara faina. Si numai bine.

84default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Dum Dec 06, 2015 9:19 pm

Thea

Timpul schimba florile campului, dar nu poate schimba stralucirea aurului din adancuri. ~ Nicolae Iorga

Am trecut pe-aici sa va spun:
"Daca eram eu drum, eram mereu curat. "

85default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Lun Dec 07, 2015 10:34 am

evanescent

Thea a scris: Odata, am stat singura fata in fata cu autoritatea "ofensata", reprezentand un grup de "barbati adevarati" vreo 150 la numar, care m-au impins sa-i reprezint, apoi, cand a fost vorba de responsabilitate, toti au facut pasul inapoi. Nu a fost placut, dar nu am facut infarct si nici macar nu am facut pipi pe mine, desi am indurat repercusiuni care mi-au periclitat viata.
Asa ca, e felul meu de a fi. Nu ma voi renega niciodata. Stiu ca toti o fac. Imi asum responsabilitatea pentru tot ce zic, fac si sincer, discut daca ii vad rostul. Poate ca am nevoie de timp sa vad cine ce hram poarta, poate uneori ma avant in lucruri care ma depasesc sau nu ma caracterizeaza.

Nu cred in cei ce nu au curajul de a fi ei insisi.
Internetul nu are voie sa devina mocirla.

Dar inteleg pe cei ce se ascund, desi nu aprob.

Scuze ca fac legaturi cu amintiri personale, insa am avut doar de suferit de pe urma acelora ce se ascund si acelora ce nu isi asuma nici o responsabilitate.

Oricum, o seara faina. Si numai bine.

Ca sa citez un clasic in viata , cred ca te iei mult prea in serios pe un forum care se vrea un colt in care lumea sa socializeze linistit , vorbind despre vrute si nevrute . Este foarte bine ca nu ai incredere in mine . Despre responsabilitate putem vorbi atunci cand ne-o asumam in viata reala , nu cred ca o poza de-a mea ti-ar castiga increderea si nu vad in ce fel as parea mai responsabila . Dimpotriva , tocmai ca poate sunt mult prea responsabila in viata reala , evit sa-mi afisez fizicul in diverse locuri virtuale .
Nu vreau nici sa epatez , nici sa castig increderea cuiva si nici sa impun cuiva propriile mele reguli .
Daca sar calul , adminul ma poate bana , e simplu .
Poza ta e super misto , dar gradul de incredere a ramas acelasi din punctul meu de vedere .

O zi buna .

86default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Lun Dec 07, 2015 12:39 pm

Thea

Nu am pus poza pentru altcineva, decat pentru mine. Este parte din gandirea mea, cu care nu este nevoie sa fie de acord toata lumea.
Nu m-as stradui niciodata sa castig incredere. Increderea ori exista, ori da-i pace
Si, bine-nteles, tot respectul pentru scindarea modului de exprimare in virtual fata de real.
Nu ma straduiesc sa vad diferente, insa eu si in real sunt ca si in virtual si asa voi fi mereu.

De obicei discut doar cu prieteni, pe care mi-i aleg cu mare grija si niciodata dintre aceeia care emana negativitate , fiindca stiu ca negativitatea are doar rol distructiv.
Chiar si ciupiturile, ironizarile extraordinar de elevate, consider ca in timp au un efect negativ asupra oricarui om.

Si totusi, sustinandu-mi punctul de vedere, ca un forum ar trebui sa fie un loc de discutii, de dezbateri si nu de sicanale verbale, de care oricine e capabil, imi pastrez profilul, asa cum e.

Cu salutarile de rigoare

87default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Lun Dec 07, 2015 2:11 pm

zorro_

Pffff, ce probleme existentiale!

Doamnelor, eu v-as arata poze cu fizicul si atitudinea mea impresionanta dar nu am cum pentru ca sunt virtual si daca sunt virtual inseamna ca nu sunt real si de aceea, spre deosebire de altii, in mine puteti avea incredere

.....totusi, cred ca o poza cu Evan m-ar face mai increzator si mai responsabil

88default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Lun Dec 07, 2015 3:28 pm

Thea

Nu e nevoie de nimic ce nu vrei si nu poti Zorro.

Va citesc de-acum, chiar ma intereseaza cu cine vorbesc.
De ce vorbesc online? Fiindca toti din vechiul meu anturaj sunt in roza vanturilor, fiindca lucrez mult printre straini, fiindca uneori un cuvant spus romaneste inseamna mult.

De ce vorbesc aici ? Nu povestesc cu nimeni in exclusivitate, si tot ce nu pot spune nimanui, pot spune tuturora.

Treaba voastra ce si cum interpretati.

89default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Lun Dec 07, 2015 3:33 pm

evanescent

zorro_ a scris:Pffff, ce  probleme existentiale!

da chiar , ma doare capul

cred ca mi-a facut cineva vudu pe neve

90default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Lun Dec 07, 2015 5:21 pm

zorro_

eu nu ti-am facut vudu ca daca-ti faceam nu puteai sa spui nu si iti treceau toate durerile

91default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Lun Dec 07, 2015 5:25 pm

Thea

Ptiu, ptiu. Sa nu va deocheati.

92default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Mar Dec 08, 2015 5:31 pm

evanescent

intre timp , mi-a trecut

93default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Mar Dec 08, 2015 6:35 pm

Thea

evanescent a scris:intre timp , mi-a trecut

Da, da, ca am scuipat eu, altfel nu-ti trecea

94default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Mar Dec 08, 2015 6:44 pm

evanescent

Thea a scris:
evanescent a scris:intre timp , mi-a trecut

Da, da, ca am scuipat eu, altfel nu-ti trecea

da , da ...uite asa mi se mai albeste si mie tenul maine nici nu ma mai demachiez

'ai , ti pup , sa ai o seara faina !

95default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Mar Dec 08, 2015 6:52 pm

Thea

Eva, deja rad zgomotos inainte de a vedea ce ai scris.

Crezi ca am inceput sa comunicam telepatic ?
In orice caz iti multumesc

96default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Mier Dec 09, 2015 3:53 pm

evanescent

Thea a scris:

Crezi ca am inceput sa comunicam telepatic ?

da , am doar o mica problema cu receptia

cu transmisia stau bine dc. te-am facut sa razi inainte sa vezi ce scriu

97default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Mier Dec 09, 2015 4:31 pm

zorro_

doi-zece, doi-zece, ma receptioneaza cineva cu probleme ?

98default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Mier Dec 09, 2015 4:52 pm

evanescent

..ecce..ecce..ecce ...

99default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Mier Dec 09, 2015 6:14 pm

Thea

Ce doi, zece ? De ce nu 1, 2, 3 ?
Si de ce sa te receptioneze cineva cu probleme ? Sau 2-10 e codul pentru cei cu probleme ?

Hai, mai incearca odata

100default Re: ALBUM CU FOTOGRAFII la data de Mier Dec 09, 2015 8:51 pm

evanescent

ploua

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 4 din 5]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum